>
LETERSISHQIP
Poet Anonim

Ne Pritje

Mos mendo se jam i vdekur mos mendo se jam i tretur une e di qka te kan then por te gjitha genjeshtra jan ne tetov kam qen dhe qdo her do te shkoj sepse dua qe tet perqafoj edhe pse ste njoh une ne zemer te mbaj dhe kurr nuk do te largoj ndoshta keto fjal ti nuk i lexon por nje ze ne zemer do tet tingellon ndoshta nuk e din se kujt ja kam kushtuar mir po me siguri tek une mendja ka me te shkuar edhe pse nuk njihemi edhe pse kurr nuk jemi taku ne boten reale kemi me u bashku gjith tetoven do ta kerkoj deri ate her kur ty tet takoj me vite te tera do tet kerkoj deri sa tet gjej nuk do te ndaloj te mallkuar qofshin ata qe na ndan mallkuar qoft kjo tok qe po i mban