>
LETERSISHQIP

Martohu

Martohu me dike qe te lejon te hash nje kafshate nga ushqimi i tij edhe pse ti i ke thene qe nuk je e uritur.
Martohu me dike qe qesh me te njejtat gjera si ti.
Martohu me dike qe puth hunden tende ne nje dite te ftohte.
Martohu me dike me te cilin mund te shihni filmat e Disney-t bashke.
Martohu me dike te cilit mund t'i tregosh gjithcka.
Martohu me dike qe nuk frike apo qe nuk turperohet te ta mbaje doren ne publik.
Martohu me dike qe te mbeshtjell brenda palltos se tij ne dimer.
Martohu me dike qe pranon frikerat dhe fobite e tua.
Martohu me dike qe te ben te ndjesh flutura ne stomak sa here degjon deren qe hapet kur ai eshte duke ardhur.
Martohu me dike qe te pranon ty sic je per cdo dite, gjate gjithe dites edhe pse nuk dukesh mire apo nuk je ne ditet e tua me te mira.
Martohu me dike qe hedh ne cajin tende tri luge sheqer edhe pse ti i the "vetem dy".
Martohu me dike qe nuk e gjykon peshen e trupit tend nese ti ha nje det embelsirash.
Martohu me dike qe kupton se ke nevoje te rrish vetem ndonjehere.
Martohu me dike qe shkon mire me familjen tende.
Martohu me dike qe te qeteson kur ti behesh me nerva per gjera te vogla idiote por qe ty nuk te thote se ato jane thjeshte gjera te vogla idiote.
Martohu me dike qe te ben ty te duash te jesh nje njeri me i mire.
Martohu me dike qe te ben te qeshesh.
Martohu me dike qe ti me te vertete e do!