>
LETERSISHQIP

Ashtu Do Ikim

Se si bota na verdalliset
Para syve
Se si enderat humbasin ne
Gjerat e pakuptimta
Si jeta na shuhet ne nje
Cast
E si ndergjegjia na ben jehone
Sa here kemi thene e jemi
Treguar pa takt
Egoizmi ne vellon e tij gri
Grixhezon me te pafajshmen
Ndjenje
Na zhvesh per te na veshur
E na vesh per te na zhveshur
Tantellen e zeze
E ku humbasim lakuriqesine
Tone
Principin e nje bote nga
E cila ashtu sic erdhem
Ashtu dhe do ikim